500x500

Arhitektu birojs „Nams” dibināts 1992.gadā. Kopš savas izveidošanas tas attīstījies par vienu no vadošajām projektēšanas organizācijām Latvijā.

Būvprojektu izstrādē un vadīšanā, apbūves gabalu analīzē, detālplānojumu, lokālplānojumu un teritoriālplānojumu izstrādē, ceļu projektēšanā, transporta jautājumu risināšanā, teritoriju labiekārtošanā un būvniecības ieceru sagatavošanā uzkrātā pieredze kalpo par labu atspēriena punktu nākotnes vīzijām un projektiem.

Nešķirojam projektus “mazajos” un “lielajos”, bet priecājamies par katru konkursos izcīnīto godalgu un balvām par sekmīgi realizētajiem projektiem.

Atzinīgi novērtēto projektu vidū ir gan sporta būves un medicīnas iestādes, gan dzīvojamās ēkas, biroji, viesnīcas, tirdzniecības centri, mācību iestādes, plašizklaides objekti, atpūtas kompleksi, sabiedriskās ēkas un transporta būves.

Strādājot pie pasūtījumiem, darbojamies atbilstoši ISO 9001 kvalitātes vadības sistēmai, kas nodrošina rūpīgu un koordinētu darbību katra projektos iesaistītā speciālista veikumam, maksimāli tuvinot klienta sapņus kārotā projekta realizācijai.

Mēs

Agnese Zariņa

Biroja administratore

Ivo Ungurs

Projektu vadītājs

Linda Trule

Projektu galvenā arhitekte

Līga Stade

Projektu galvenā arhitekte

Maksims Šenteļevs

Arhitekts

Sergejs Ņikiforovs

Valdes priekšsēdētājs

Dzintra Ņikiforova

Grāmatvede

Rūdolfs Maurāns

Arhitekts

Māris Malahovskis

Valdes loceklis

Dace Līce

Personāla un iepirkumu speciāliste

Krista Kušķe

Arhitekte

Māris Krūmiņš

Arhitekts

Boriss Krutiks

Arhitekts

Inga Kraule

Arhitekte

Tatjana Gulbe

Arhitekte

Māris Dakteris

Arhitekts

Olga Gerasimova

Ainavu arhitekte

Gunita Čepanone

Ainavu arhitekte

Ārija Bodniece

Ekonomiste

Inese Bikše

Projektu galvenā arhitekte

Marks Aizsils

Projektu vadītājs